Chales Excalibur
När du bor i villan Chales Excalibur São Tomé das Letras med 6 rum kan du besöka Gruta Sao Thome, som ligger cirka 10 minuters bilresa bort.
Villan ligger också 4 km från Piramide och 3 km från Ladeira do Amendoim.
Denna villa har ett badrum med en separat toalett och en dusch. Det finns också badlakan och handdukar.
Gästerna i villan Chales Excalibur kan använda ett minikök med kylskåp och köksredskap för självhushållning.
- Lokala sevärdheter
- Toca Stone Holed4,1 km
- Gruta do Sobradinho4,5 km
- Waterfall Valley of the Butterflies3,8 km
- Matriz de Sao Thome Church4,5 km
- Pedra Furada4,1 km
- Tv Sao Tome Das Letras4,5 km
- Ladeira do Amendoim3,3 km
- Cavernas y Cueva en São Thomé4,5 km
- São Thomé das Letras kyrka4,5 km
- Casa da Piramide4,4 km
- Flygplatser
- Varginha Flygplats74 km
Bekvämligheter på boendet
Beskrivning
- Wi-Fi
- Parkering
- Inga husdjur
Mat och drycker
- Köksgeråd
Hotellregler
Vanliga frågor
- ❓
Tillhandahåller villan Chales Excalibur en trådlös internetanslutning?
Ja, villan Chales Excalibur erbjuder Wi-Fi. - ❓
Finns det ett kök i villan Chales Excalibur?
Ett minikök finns i villan Chales Excalibur. - ❓
Tillåter villan Chales Excalibur husdjur?
Villan Chales Excalibur tillåter inte husdjur. - ❓
Finns det en bubbelpool i villan Chales Excalibur?
Ja, en bubbelpool erbjuds i villan Chales Excalibur. - ❓
Vilka sevärdheter bör vi se under vistelsen i denna jaktstuga?
Gästerna i denna jaktstuga kan enkelt nå Gruta Sao Thome och Piramide, som ligger 4 km från boendet respektive 4,1 km bort.